Yaz kokan ve 2 kat besleyici Hindistan Cevizi Yağı ile saç bakımına ne dersin?

admin     12-04-19     Sağlık     Yaz kokan ve 2 kat besleyici Hindistan Cevizi Yağı ile saç bakımına ne dersin?     80 Defa Okundu

Bu harika kokan bakım deneyimine bayılacaksın!

Hindistan cevizi yağının o misler gibi, muhteşem egzotik yaz kokusuna hangimiz karşı çıkabiliriz ki? Bize yaz mevsimini hatırlatan bu kokuyu her aldığımızda sanki kendimizi tropik bir adada gibi hissediyoruz 🙂 Hindistan cevizi yağının saçlarımız üzerindeki harika etkilerini de unutmamamız gerekir. Özellikle saçların kuru, sertse, saçlarına parlaklık ve yumuşaklık vermek istiyorsan Hindistan cevizi yağı içeren bakımları kullanmanı öneririz.

Mesela biz harika bir bakımla tanıştık! Bu yepyeni saç bakım ürününü eminiz ki sen de çok seveceksin 🙂

Mucizevi Hindistan Cevizi Yağ Banyo Öncesi Maske’yi tanıyalım:

Tabii ki Hindistan cevizi yağının saça faydaları saymakla bitmiyor. Saçı yumuşatıyor, parlatıyor, besliyor, ihtiyacı olan tüm besini sağlıyor. Bu eşsiz besin kaynağını içeren Elseve Mucizevi Hindistan Cevizi Yağ Banyo Öncesi Maske ile artık saç bakım ritüeline yenilik geliyor!

Özel içerikler ve Hindistan cevizi yağı birleşince ortaya besleyici, süper bir karışım çıkıyor 🙂 Normal, kurumaya eğilimli, sert ve canlılığını kaybeden saçların yumuşacık olmasını sağlayan, saçı 2 kata kadar besleyen bu saç maskesi saçı ağırlaştırmadan besliyor.

Elseve Mucizevi Hindistan Cevizi Yağ Banyo Öncesi Maske’nin kapağını açtığında bile hemen o harika kokusunu alabiliyorsun! Özellikle kullandığı ürünlerin kokularına dikkat edenlerin çok dikkatini çekeceğinden eminiz.

Hindistan cevizi yağının kokusu harika olduğu kadar maskeyi uygulayıp banyodan çıktıktan sonra da kokusu saçta kalıyor. Saçlarını banyodan sonra sürekli koklamaktan kendini alamayabilirsin 🙂 Biz de denedik ve kokusu, dokusu, yapısı, saçlarımıza olan etkisi bizleri tam anlamıyla büyüledi! İncelediğimiz makalemize buraya tıklayarak ulaşabilirsin.

Hindistan cevizi yağının faydaları nelerdir?

Bu özel saç bakım maskesinin başlıca içeriği Hindistan cevizi yağı, her şeyden önce kurumuş, matlaşmış, sertleşmiş saçları besliyor. Özellikle saç tellerindeki kuru ve mat kısımları nemlendirerek bu kısımları dolduruyor ve saçlar daha sağlıklı görünüyor.

Aynı zamanda protein içerdiği için saçları derinlemesine besliyor ve yüksek nemlendirme sağlıyor. Tabii bunları yaparken de saçı ağırlaştırmıyor. Saça ağırlaştırmadan bakım yapıp besliyor.

Hindistan cevizi yağı saçı parlatıp, onarır mı?

Hindistan cevizi yağı ile ilgili en merak edilen sorulardan birini gönül rahatlığıyla cevaplayabiliriz: Hindistan cevizi yağı saça harika bir parlaklık veriyor ve saç tellerini onarabiliyor! Yukarıda da bahsettiğimiz gibi protein içeriği ile saçlar besleniyor. Mis gibi kokması da cabası!

Hindistan cevizi yağı saç maskesi nasıl kullanılır?

Elseve Mucizevi Hindistan Cevizi Yağ Banyo Öncesi Maske’yi saçlarına 3 farklı şekilde uygulayabiliyorsun. İster banyo öncesinde, ister banyo sırasında, istersen de gece maskesi olarak kullanabiliyorsun.

Banyo öncesinde mis kokulu bakım ritüeli:

Pazar günlerini saç bakımına ayırdığını biliyoruz! Bir sürü karışımı saçlarına uygulamak yerine Hindistan Cevizi yağı saç bakım maskesi yapmaya ne dersin? Elseve Mucizevi Hindistan Cevizi Yağ Banyo Öncesi Maske’yi banyodan önce kuru saçlarına uygula. Ardından saçlarını ısıttığın bir havluya sarıp bir süre bu şekilde bekle. Ardından banyoya girip saçlarını duruladıktan sonra banyo rutinine devam edebilirsin.

Şampuanlama sonrasında kullanımı:

Dilersen şampuanlama sonrasında saçlarını yoğun şekilde beslemek için de Elseve Mucizevi Hindistan Cevizi Yağ Banyo Öncesi Maske’den yararlanabilirsin. Saçlarını şampuanladıktan sonra saçındaki nemi iyice al. Ardından maskeyi saçının uç ve boylarına uygulayıp durula.

Gece maskesi olarak kullanımı:

Gece boyunca saçlarını besleyip, sabah uyandığında mis gibi kokan, yumuşacık saçlarla uyanmak harika olurdu değil mi? Elseve Mucizevi Hindistan Cevizi Yağ Banyo Öncesi Maske’yi saçlarının uç ve boylarına uygulayıp saçını ısıttığın bir havluya sar. Sonrasında bu şekilde uyu. Sabah uyanınca banyoda saçlarını iyice durula ve sonrasında ipek gibi yumuşak saçlarının tadını çıkart 🙂

Hindistan cevizi yağ saç maskesi ne sıklıkla yapılır?

Eğer saçlarının çok fazla beslenmeye ihtiyacı varsa, kurumaya eğilimliyse bu maskeyi haftada 3 kez, yukarıda bahsettiğimiz şekillerde kullanabilirsin. Ancak saçların normal tipteyse 2 kez kullanarak saçlarına bakım yapabilirsin.


Etiketler: , , , , , , , , ,


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Sohbet odaları içerisinde şuan; 146, kullanıcı 5 kanal içerisinde chat sohbet yapmaktadır.