Dünya çapında isim yapmış en iyi Vintage Mağazaları

admin     04-04-19     Uncategorized     Dünya çapında isim yapmış en iyi Vintage Mağazaları     66 Defa Okundu

Vintage giyim ve ürünler her geçen gün biraz daha ilgi görmeye başlıyor. Dünyanın ikinci sıradaki kirlilik yaratan Moda endüsDünya çapında isim yapmış en iyi  Vintage Mağazalarıtrisi için yılda yaklaşık 80 milyar parça giyim malzemesi üretiliyor. Peki, ekolojik bilince sahip olan tüketici bu konuda nasıl hareket ediyor ? Lady Gaga, Nicole Richie gibi hollywood ünlüleri de tarzlarıyla 2.el giyimin hala havalı bir davranış olduğunu bizlere kanıtlar niteliğinde.

İşte tam olarak da bu yüzden, sizler için dünya çapında ulaşabileceğiniz, Londra’dan Los Angeles’a kadar olan şık vintage dükkanlarını listeledik.

Feng Sway | New York – Amerika

Yarı vintage store, yarı kreş olan bu bohem rüyası mağaza, egzotik yeşil ve aloe bitkileri ile düzenlenmiş 70’lerin eski kilim, ipek katmanlı palazzo pantolonlarını satıyor.

Townes, Berlin | Almanya

Mitte merkezli vintage mağazasının duvarlarını lokal ünlü sanatçılar boyamış. Ayrıca eksantrik eski tişörtler ve retro gözlükler bulabilirsiniz.

Feathers Boutique | Austin – Amerika

Uzun elbiseler, kaftanlar ve kadife yeleklerle dolu bu mağaza, bohem bir rockçı temasında tasarlanmış.

Thanx God I’m a VIP | Paris – Fransa

Uygun fiyatlı vintage ipek Givenchy ve Commes de Garçons markalarını hem de Paris’te bulabileceğiniz bir mağaza.


Etiketler: , , , , , , , ,


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Sohbet odaları içerisinde şuan; 146, kullanıcı 5 kanal içerisinde chat sohbet yapmaktadır.